Olimpiada ,,Mano gaublys‘‘

Pirmą kartą mūsų gimnazijoje kovo 1 dieną vyko 2-4 klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiada ,,Mano gaublys”. Ją organizavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacija (LGMA).
    Pasitikrinti savo žinias netradicinėje olimpiadoje norėjo net 34 mokiniai. Olimpiada praėjo sėkmingai – jos metu vaikai galėjo išbandyti save bei pasirungti vienas su kitu. Džiugu, kad gausiam būriui nugalėtojų galėjome įteikti padėkas ir simbolinius prizus.
    Iš 2 klasės mokinių I-ąją vietą užėmė Martinas M., Jonas K., Akvilė R., II-ąją – Matas Č., III-iąją – Beatričė Š.. Iš 3 klasės – I-ąją – Jorė Č., II-ąją – Lėja Z., III-iąją – Majus J., Faustėja P.. Iš 4 klasės – I-ąją vietą iškovojo Gabija B., II-ąją – Emilija B., III-iąją – Donatas L.
    Sveikiname juos!
    Ką išmoksi – ant pečių nenešiosi!
                                                                                                          Mokytoja Renata Renata Kiburiene