Konkursas „Raštingiausias bendruomenės narys“

Kovo 5 d. gimnazijoje vyko konkursas „Raštingiausias bendruomenės narys“. Jame dalyvavo 5-8, I-IVg klasių atstovai, mokytojai, mokyklos bendruomenės nariai. Konkurso dalyviai rašė diktantą.
Labai džiugu, kad gimnazijos bendruomenės narių raštingumas gerėja. Palyginus su ankstesnių metų rezultatais, šių metų konkurso dalyviai išties pasistengė ir padarė nedaug klaidų.
   5-8 klasių grupėje geriausiai diktantą parašė Evelina Ž. ir Agota D. (7 klasė), II-oji vieta atiteko Erikai L. (5 kl.), Benui I. (6 kl.), Rugilei R. (7 kl.) ir Armandui E. (8 kl.), III –ioji – Ugnei I. (7 kl.).
I-IVg klasių mokinių grupėje I-ąją vietą užėmė Šarūnė Š. (IIIg) ir Kamilė N. (IVbg), II-ąją – Indrė B. (IIIg) ir Liepa D. (Ig), III-iąją – Emilija G. (IIg).
    Ypač gerai diktantą parašė konkurse dalyvavę mokytojai ir kiti gimnazijos bendruomenės nariai. Diktantą be klaidų parašė istorijos mokytoja Virginija Adomėnienė ir buvusi mokyklos darbuotoja Džuljeta Prunskienė. Antroji vieta pripažinta bibliotekininkei Reginai Baltušienei ir aptarnaujančio personalo darbuotojai Rimai Statkonienei, trečioji – aptarnaujančio personalo darbuotojai Daivai Ragelienei.
     Sveikiname raštingiausius gimnazijos bendruomenės narius.
                                                                              Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Virginija Danienė