Susitikimas su parodos „Gimtinės spalvos“ paveikslų autore Eugenija Sarapiene

2020-ieji metai paskelbti Mokyklų bendruomenių metais, todėl mūsų gimnazijos biblioteka kviečia kuriančius benduomenės narius pasidalinti savo kūryba su visa gimnazijos bendruomene. Šiuo metu bibliotekoje veikia Eugenijos Sarapienės paveikslų paroda „Gimtinės spalvos“. Paroda skirta Mokyklų bendruomenių ir Tautodailės metams, Gimtosios kalbos mėnesiui.
   Vasario 13 dieną bibliotekoje vyko susitikimas su paveikslų autore Eugenija Sarapiene. Ji papasakojo, kaip pradėjo tapyti, kokia tapymo technika ir tema jai mieliausia. Paveikslų autorė prisiminė ir savo mokyklinius metus. Prieš 40 metų ji baigė Pandėlio vidurinę mokyklą. Į susitikimą ponia Eugenija atėjo nešina prisiminimų albumu. Mūsų gimnazijos direktorius įteikė kūrėjai Eugenijai padėką už tautodailės tradicijų puoselėjimą.
   Kviečiame visus aplankyti parodą ir pasigrožėti autorės paveikslais.
                                                                         Bibliotekininkės Vida Baužienė, Regina Baltušienė