4a klasės ekskursija

Lapkričio 29 d. 4a klasės mokiniai vyko į Panevėžį. Pirmiausia ketvirtokai dalyvavo Dalios Svilienės keramikos studijos edukacinėje pamokoje ,,Tavo rankose molis atgyja”. Užsiėmimo metu mokiniai pagilino žinias apie molį, jo savybes, lipdė dubenėlius kūčiukams, juos dekoravo lietuvių liaudies raštais.
        Kino centre ,,Garsas” ketvirtokai žiūrėjo filmą ,,Falkonai”. Po filmo vyko diskusija apie patyčių priežastis ir pasekmes, komandos vienybės galią, vaikų ir suaugusių santykius, sportą, rūkymo prevenciją.
      Panevėžio apskrities VPK kelių policijos tarnybos Saugaus eismo klasėje mokiniai klausėsi pareigūnės patarimų, kaip atsargiai elgtis einant bei važiuojant autobusu. Taip pat pradinukai žiūrėjo video įrašus. Renginio pabaigoje visiems ketvirtokams buvo įteikti atšvaitai.

4a klasės mokytoja Daiva Girdvainienė