Karjeros planavimo išvyka į Vilnių

IIIg klasės mokiniai lapkričio 21 dieną vyko į Vilnių, kur dalyvavo Vilniaus kolegijos atvirų durų ir karjeros dienos renginiuose, taip pat aplankė Aviacijos akademiją. Vilniaus kolegijoje susipažinome su studijų programomis, išgirdome patarimų, kaip pasirinkti studijas, kodėl verta rinktis kolegiją. Galima buvo pabendrauti su studentais, kurie atsakė į klausimus, pasidalijo savo patirtimi. Po to dalyvavusieji skirstėsi į grupes ir rinkosi užsiėmimus: vieni klausė žurnalistės, laidos ,,Ką žmonės dirba“ vedėjos Rasos Jusionytės paskaitos, kiti dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose. Buvo galima susipažinti su floristo darbu ir susikurti sau kalėdinį papuošalą, surinkti robotą ir kt. Mokytojams vyko seminaras ,,Pagalbos teikimas socialinę riziką patiriančioms šeimoms ir juose augantiems vaikams“. Po renginio kolegijoje vykome į vieną didžiausių aviacijos mokymo centrų Šiaurės Europoje ,,BAA Training“. Apie studijas pasakojo vadovė Raminta. Labai įdomu buvo ne tik išgirsti, bet ir pamatyti, kaip ruošiami pilotai, kokios yra sudarytos galimybės mūsų šalyje- nustebino galinga moderni įranga. „BAA Training“ teikiami mokymai leidžia įgyti piloto, stiuardesės (-o) ar antžeminio aptarnavimo personalo kvalifikacijas. Norintiems gauti piloto licenciją kartu su aukštuoju išsilavinimu, bendradarbiaujant su tarptautiniais universitetais, siūlomos keturios jungtinių studijų programos.
                                                                                                    IIIg klasės auklėtoja Violeta Karaliūnienė