OLIMPINĖ DIENA PANDĖLYJE

Birželio 20 dieną Pandėlio gimnazijos bendruomenė surengė sporto ir sveikatingumo šventę– vyko Olimpinė diena. Šventės dalyvius sveikino Pandėlio sporto klubo prezidentas Martynas Karaliūnas, pristatė veiklas, taškų sistemą, linkėjo visiems puikiai praleisti laiką sportuojant. Bendruomenės nariai buvo pakviesti uždegti olimpinius deglus. Po to prasidėjo veiklos. Renginio dalyviai pasirinktinai galėjo dalyvauti net 13 skirtingų rungčių: smiginio, šaudymo, baudų metimo, šaškių žaidimo, krepšinio, futbolo, paplūdimio tinklinio, kvadrato, šuoliukų per šokdynę, linksmųjų estafečių ,,Balionėliai“, linksmųjų estafečių ,,Grybų rinkimas“, bėgimo, zumbos šokimo. Kiekvienas šventės dalyvis už įveiktas rungtis gavo taškus, kurie buvo įrašomi į dalyvio kortelę. Kol buvo skaičiuojami taškai, vyko mokinių tarybos narių surengtas daug emocijų sukėlęs vandens mūšis. Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad šiais metais pasiektas rekordas – Rokas Visockas ir Dovydas Medikis surinko daugiau kaip 100 taškų. Jiems ir kitiems mokiniams, surinkusiems nuo 80 iki 102 taškų, buvo įteikti medaliai ir marškinėliai su užrašu ,,Pandėlio sporto šventė“, o visi kiti, dalyvavę, teisėjavę, organizavę, gavo sporto šventės medalius. Gimnazijos direktorius Donatas Karaliūnas apibendrindamas renginį dėkojo už ištvermingumą ir linkėjo geros vasaros, puikių atostogų.

Renginį finansavo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Projekto vadovės Rima Žėkienė, Violeta Karaliūnienė. Nuotraukos Gabijos D., Rimos Žėkienės