Konkursas „Mano miestas-Rokiškis“

Gegužės 31 d. Rokiškio pedagoginėje psichologinėje tarnyboje vyko rajoninis vaikų meninių darbų parodos ,,Mano miestas – Rokiškis” uždarymas.
    Pirmosios vietos laimėtojui, 3b klasės mokiniui, Arminui įteiktas ne tik padėkos raštas, bet ir krepšinio kamuolys su lanku. Piešti Arminui padėjo mokytoja Irena Veikšrienė.
    Antroji vieta atiteko 1 klasės mokinei Agnei (mokytoja Ramutė Vaičėnienė). Mergaitei įteiktas padėkos raštas ir krepšinio kamuolys.
      Pirmos klasės mokiniai Vilius, Žanas, Aistė, trečios klasės mokinys Modestas ir ketvirtokas Audrius už dalyvavimą piešinių konkurse apdovanoti saldžiaisiais prizais.

Rima Greviškienė