Parengiamasis projekto vizitas

Balandžio 12-16 dienomis aš, IIag klasės mokinė Gabrielė, ir rusų kalbos mokytoja Larisa Tichonova vykome į Zakopanę (Lenkija). Tai projekto ,,Įžymūs Lenkijos ir Lietuvos kovotojai už nepriklausomybę” parengiamasis vizitas.
  Susitikime su partneriais kūrėme projekto logotipą, ruošėme būsimo susitikimo programą, pasiskirstėme darbus, kuriuos turėsime paruošti namuose. Taip pat aplankėme partnerių mokyklą Rybnike (Zespół Szkół Technicznych w Rybniku im. Stanisława Staszica w Rybniku).
   Nors kelionė buvo ilga, tačiau suteikė daug naujų patirčių, įspūdžių. Su nekantrumu laukiame susitikimo birželio mėnesį.
                                                                                                       Gabriėlė G., IIag kl.