Konkursas „Raštingiausias bendruomenės narys“

Vasario 12-13 d. gimnazijoje vyko konkursas „Raštingiausias bendruomenės narys“, skirtas Vasario 16-ajai paminėti. Konkurse dalyvavo 3-4, 5-8, I-IVg klasių mokiniai ir mokytojai. Konkurso dalyviai rašė diktantą. Labai smagu, kad šiemet pagerėjo gimnazijos mokinių raštingumas.
    3a klasėje geriausiai diktantą parašė Gabrielė B., II-oji vieta atiteko Augustei G., III-ioji – Ugnei B..
    3b klasėje I-ąją vietą užėmė Greta Č., II-ąją – Austėja G., III-iąją – Kristina P. ir Šarūnas G.
    Tarp ketvirtokų geriausiai diktantą parašė Erika L., II-oji vieta atiteko Ugnei T., o III-ioji – Godai Č..
    5-6 klasių grupėje I-ąją vietą užėmė Benas I. (5 kl.), II-ąją – Fausta K. (5 kl.), III-iąją – Ugnė I. (6 kl).
    Tarp 7-8 klasių mokinių diktantą be klaidų parašė Liepa D. (8 kl.), II –oji vieta atiteko Godai I. (8 kl.), o III-ioji – Gabijai C. (8 kl.), Kamilei K. (8 kl.) ir Arminui Z. (7 kl.).
      Tarp I-IIg klasių diktantą be klaidų parašė Gabrielė G. (IIag) ir Šarūnė Š. (IIag), II-ąją vietą užėmė  Veronika B. (IIbg) ir Indrė B. (IIag), III-iąją – Deimantė V. (Ig).
III-IV g klasių grupėje I-ąją vietą užėmė Arijanda Š. (IIIag), II-ąją – Miglė V. (IIIag), o III-iąją – Kamilė N. (IIIbg) ir Jonė V. (IVg).
    Suaugusiųjų grupėje I vieta atiteko direktoriaus pavaduotojai Jūratei Kavoliūnienei, II-oji – socialinei pedagogei Editai Zinkauskienei, III-ioji – vokiečių kalbos mokytojai, bibliotekininkei Reginai Baltušienei.
Sveikiname raštingiausius bendruomenės narius!
                                                                                                    Lietuvių kalbos mokytoja Virginija Danienė