Rajoninis meninio skaitymo konkursas

Sausio 31 dieną Rokiškyje vyko rajono moksleivių meninio skaitymo konkursas. Mūsų gimnazijai atstovavo IIbg klasės mokiniai Deimantė S., Silvija K., Kamilė O., Veronika B., Meda G., Modestas K., Rytis Č., parodę meninę kompoziciją ,,Geriau minutę sakalu pabūti“, parengtą pagal autentiškus mūsų krašto įvykius ir pasipriešinimo dalyvių atsiminimus, kūrybą (mokytoja Violeta Karaliūnienė), taip pat Gustas P., Benas I., Arminas Z., Samanta V., Mantė P. Sėkmė lydėjo Beną (mokytoja Vida Baužienė), kuris 5-8 klasių mokinių grupėje laimėjo II vietą, Mantę (mokytoja Alia Melvydienė), tarp I-IVg mokinių užėmusią III vietą. Į skaitovų regioninį turą atstovauti Rokiškio rajonui vyks mūsų gimnazijos kompozicijos dalyviai. Sveikiname dešimtokus ir linkime sėkmės tolesniame etape!
                                                                                                     Mokytoja Violeta Karaliūnienė