Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Sausio 24d. J. Tumo-Vaižganto gimnazijos ,,Romuvos“ padalinyje vyko I-IVg klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada. Mūsų gimnazijai atstovavo keturi mokiniai: du devintokai ir dvi abiturientės.
Olimpiados metu mokiniai turėjo parašyti nurodyta tema esė: I-IIg klasių mokiniai samprotavo apie tai, kodėl įdomu skaityti eilėraščius, o III-IVg – apie šiuolaikinę literatūrą. Antroje olimpiados dalyje mokiniai atliko įvairias testo užduotis.
   Labai džiugu, kad olimpiadoje puikiai sekėsi abiturientėms: Goda I. laimėjo II-ąją vietą, o Kamilė K. – I-ąją. Tad Kamilei teko garbė atstovauti rajonui respublikiniame ture, kuris vyks kovo mėnesį.
Sveikiname abiturientes, o Kamilei linkime sėkmės respublikiniame ture!
                                                                                                     Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Virginija Danienė