Apkasų žvakės Ukrainos žmonėms

Viešoje erdvėje pasirodžius žinutei, kad Ukrainai reikia labai paprastos ir elementarios pagalbos – apkasų žvakių šviesos, nutarėme prisidėti ir mes, pradinukai.
   Mokytojos Renatos Kiburienės paskatinti, 1-4 klasių mokiniai, padedant tėveliams, pasirūpino, kad būtų visai nemenkai prisidėta prie šios kilnios akcijos.
   Žvakėms pagaminti buvo reikalingas vaškas, metalinės skardinės, kartonas. Visos surinktos priemonės, bendradarbiaujant su buvusiais Pandėlio gimnazijos mokiniais: 506-osios kuopos seržantu Mantu Griškevičiu bei savanoriu Justinu Kiburiu, buvo perduotos Rokiškio savanoriams, kurie jas ir panaudojo taip reikalingų žvakių gamybai.
   Dėkojame visiems mokiniams ir mokytojoms, kurie neliko abejingi ir prisidėjo prie šio kilnaus tikslo. Renginys įtrauktas į 4K veiklas, o jo reikšmė apmąstyta mokiniams reflektuojant.
                                                                                              Mokytoja Renata Kiburienė