Konkursas „Sportiškiausia mokykla – pasitik Šv. Kalėdas žygiuodamas“

     Pandėlio gimnazijos bendruomenė dalyvavo Lietuvos moksleivių sporto asociacijos organizuotame konkurse „Sportiškiausia mokykla – pasitik Šv. Kalėdas žygiuodamas“.
Konkurse dalyvavo virš 17 tūkstančių dalyvių iš 568 Lietuvos mokyklų. Rezultatai buvo fiksuojami trijose grupėse, o penkios sportiškiausios mokyklos kiekvienoje grupėje apdovanojamos piniginiais prizais sportiniam inventoriui įsigyti.
     Konkurse puikiai sekėsi Pandėlio gimnazijos bendruomenei – savo grupėje užimta antroji vieta. Gimnazija apdovanota 600 eurų piniginiu prizu, už kurį bus perkamas sporto inventorius.
Tarp mokinių daugiausiai kilometrų nuėjo Kamilė M. (7 kl.), Inesa Z. (IVg kl.), Aja T. (6 kl.). Iš gimnazijos darbuotojų daugiausiai žingsnių Eglės Glemžienės, Virginijos Baltrukėnienės, Larisos Tichonovos sąskaitose. Iš šeimos narių geriausiai pasirodė Daiva Meškėnienė, Jolita Obolevičienė ir Nojus Viduolis. Šiems žygeiviams bus įteikti atminimo medaliai.
    Dėkojame už bendruomeniškumą pasitinkant Šv.Kalėdas.
                                                                                                                         Fizinio ugdymo mokytoja Rima Žėkienė

spacer