Finansinio raštingumo pamokos

Nepaisydami techninių nesklandumų jungiantis prie internetinio tinklo, 3-4 klasių mokiniai dalyvavo,,Edukraft“ organizuotoje nuotolinėje Finansinio raštingumo pamokoje ,,Trys kubai“ .
Pamokos metu mokytojai Simas ir Paulius mokinius suskirstė į tris komandas: ,,Kalnakasių“, ,,Botanikų“ ir ,,Inžinierių“. ,,Kalnakasiai“ ,,kasė“ naudingas iškasenas, ,,Inžinieriai“ kūrė robotą, o ,,Botanikai“ ,,augino“ augalus. Taip komandos užsidirbo pinigų. Po to grupės turėjo susimokėti mokesčius ir pastatyti visuomenei naudingą namą, kuris neštų pelną.
Pilni gerų emocijų ir įspūdžių mokiniai džiaugėsi savo pasiekimais ir noriai dalinosi naujomis patirtimis.
                                                                                                                                             Mokytoja Renata Kiburienė