Tolerancijos diena

     Lapkričio 16 d. yra minima tarptautinė Tolerancijos diena. Šia proga 1-4 klasių mokiniai dalyvavo įvairiose tolerancijos sampratą formuojančiose veiklose, diskutavo apie pakantumą kitokiai nuomonei, pažiūroms, tikėjimui, įsitikinimams, mūsų pačių skirtumus, panašumus, bendrystę ir pagarbą.
    Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos namas, todėl kiekviena klasė ,,statė‘‘ Tolerancijos namą ir juo papuošė savo klasių duris.
    3-4 klasių mokiniai nuotoliniu būdu jungėsi į diskusiją, kurioje dalyvavo pradinių klasių mokiniai iš Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“, JAV ambasados Vilniuje atstovai, Rokiškio rajono savivaldybės administracijos atstovai, projekto „Mielas naujokas“ aktorės. Diskusiją moderavo Rokiškio mokyklos-darželio direktoriaus pavaduotoja Loreta Sagaitienė. Diskusijos dalyviai ir svečiai ,,mentimeter.com“ programėlės pagalba išsakė savo mintis, ką jiems reiškia tolerancija, patys prisiminė ir klausėsi bendraamžių pasisakymų apie projektą ,,Mielas naujokas“.

                                                                                              1 klasės mokytoja Ramutė Vaičėnienė

spacer