Paroda „Nenugalėtoji kronika“

     Gimnazijoje vieši paroda „Nenugalėtoji kronika“, skirta Lietuvos Katalikų Bažnyčios kronikos 50-mečiui. Interaktyvius stendus su pristatymais ir filmukais kūrė Kauno arkivyskupijos muziejus (https://www.facebook.com/kamuziejus). Paroda veiks iki lapkričio 17 dienos. Smagu, kad paroda, kuria rūpinasi Rokiškio krašto muziejus ir Laisvės kovų istorijos muziejus Obeliuose, turą mūsų rajone pradėjo nuo Pandėlio gimnazijos. Parodą pristačiusi Rokiškio krašto muziejaus muziejininkė, ekskursijų vadovė Santa Kančytė sakė: ,,Kartais  moksleiviai ateina į muziejų, o kartais, kad jiems nereiktų šlapti kojų lietingą mūsų rudenį, muziejus pats ateina pas moksleivius. Kol mūsų broliai ir seserys Ukrainoje gina savo Tėvynę ir liudija Vakarams negęstantį laisvės troškimą, pats metas prisiminti mūsų Tautos išradingumą ginant laisvę ir perduodant  žinias į Vakarus.“
Paroda pasakoja ir apie buvusį mūsų mokyklos mokinį, sovietmečio disidentą, publicistą, religinį mąstytoją Petrą Plumpą, kuris buvo uolus kronikos platintojas ir kuris dėl to, kad buvo nesugaunamas, pramintas „chameleonu“.

                                                                                                                                   Tikybos mokytoja Eglė Glemžienė

spacer