Olimpinis mėnuo

     Visą spalio mėnesį 1-3 klasių mokiniai dalyvavo LTOK organizuotame projekte ,,Olimpinis mėnuo“.
   Kiekvieną savaitę vaikai kasdien stebėjo bent po vieną video reportažą su sportininkais olimpiečiais, patys darė mankštą, per pamokas ir pertraukas atliko įvairias veiklas ir užduotis. Taip pat mokiniai turėjo progą paklausyti interviu su Artūru Sujeta, Gian Luca Demarco ir kitais sportininkais.
    Kiekvieną savaitę temas pristatė vis kitas superherojus. Pirmą olimpinio mėnesio temą „Fizinis aktyvumas“ pristatė superherojus Ąžuolas Didysis, temą „Sveika mityba“ – superherojus Amis Kilniaširdis, „Bendradarbiavimo“ temą – superherojė Luka Kibirkštis, o „Emocinės sveikatos“ tema buvo pristatyta superherojės Unos Superbičiulės.
Į projektą įsitraukė ir tėveliai. Jie kiekvieną savaitę gaudavo konkrečiai temai skirtą medžiagą.
Vaikams ši veikla patiko, ypač patiko aktyvios užduotys ir mankšta. Mėnesio veikla buvo įvertinta diplomais.
     Visus LTOK „Olimpinio mėnesio 2022“ naujus video šia projekto tema rasite ,,Youtube“ kanale.
                                                                                                                         Mokytoja Daiva Girdvainienė

spacer