Piešinių paroda Lietuvos Konstitucijos 30 – mečiui

LR Seimo narys Jonas Jarutis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 30-mečio proga inicijavo vaikų piešinių parodą. Joje noriai dalyvavo mūsų gimnazijos priešmokyklinukai bei 1-4 klasių mokiniai. Parodai, kuri vyko Rokiškio krašto muziejuje, buvo pristatyta daugiau nei 20 vaikų piešinių. Labai neįprastoje erdvėje eksponuoti darbai atitiko parodos tematiką.
Nuvykti į parodos atidarymą nepavyko, tačiau Seimo nario patarėja Nomeda Idienė atvyko į mūsų gimnaziją ir parodos dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis bei klasėms skirtais paskatinamaisiais prizais.
Smagu, kad mokinių pastangos buvo pastebėtos ir įvertintos.

Mokytoja Renata Kiburienė