Netradicinė klasės valandėlė Ig ir IIIg klasėse „Sukurkime savo moliūgą-žibintą“

Spalio 28 d. Ig ir IIIg klasės mokiniai klasės valandėlių metu prisidėjo prie Pandėlio bendruomenės iniciatyvos „Papuoškime parko kalną moliūgais-žibintais“. Klasės valandėlių metu mokiniai kūrė savo žibintus, kurie papuošė Pandėlio parką. Mokiniams ši veikla buvo netradicinė: vieni praktikos jau turėjo, kitiems tai buvo pirmas jų sukurtas moliūgo žibintas.
      Kūrybiškumo ir geros nuotaikos mokiniams netrūko, nes tą dieną jie buvo pasipuošę Helovino kostiumais. Tad ši veikla tapo artėjančios Helovino šventės nuotykiu.

Klasės auklėtojos Vaiva Kubilienė ir Edita Zinkauskienė

Sukurkime savo moliūgą-žibintą