Helovinas rusiškai

Paskutinę pamoką prieš rudens atostogas IIg klasės mokiniai dalyvavo pamokoje apie Helovino šventę. Tradiciškai šventė minima Škotijoje, Britanijoje, Airijoje ir kitose šalyse, bet tradicija taip išpopuliarėjo, kad peržengė savo šalių ribas.
    Pamokos metu mokiniai ieškojo sąsajų su rusų tradicijomis, ragavo įvairias rudens gėrybes bei iš jų pagamintus patiekalus. Pamokos metu vyko ir žaidimas: mokiniai užrištomis akimis turėjo atspėti, ką ragauja, ir įvardinti rusiškai ir angliškai.
    Taigi pamokos metu gimnazistai praplėtė savo kultūrinį akiratį ir žodyną. Pamoka buvo naudinga ir todėl, nes mūsų gimnazija dalyvauja tarptautiniame ,,eTwinning“ projekte ,,Autumn fest“. Džiaugiamės, kad pamoka pavyko ir buvo naudinga.
                                                                                                                                       Mokytoja Larisa Tichonova