Rajoninės pradinių klasių kvadrato varžybos

Spalio 27 d. Rokiškyje, Senamiesčio progimnazijoje, vyko rajoninės pradinių klasių kvadrato varžybos. Mūsų mokyklai atstovavo trečiokai Gabrielė S., Vytenis K., Algirdas L., ketvirtokai Orinta Č., Jorė Č., Skaistė K., Faustėja P., Monika R., Martynas J., Matas K., Žanas P., Dominykas P..
Gimnazijos pradinukų komanda žaidė su Senamiesčio progimnazijos, mokyklos-darželio ,,Ažuoliukas“, Juozo Tūbelio progimnazijos komandomis. Su ,,Ąžuoliuko“ ir Juozo Tūbelio progimnazijos komandomis teko žaisti net po tris kėlinius. Deja, likome ketvirti. Renginys įtrauktas į 4K veiklas, o jo reikšmė apmąstyta mokiniams reflektuojant.
                                                                                                                                                Mokytoja Daiva Girdvainienė