Diskusija su Seimo nariu J.Jaručiu

Spalio 21 dieną IV g kl. mokiniai vyko į Rokiškį susitikti su Seimo nariu J.Jaručiu ir jo padėjėju Egidijumi Vilimu. Pagrindinė diskusijos, kuri vyko Rokiškio krašto muziejuje, tema buvo Konstitucija ir jos pritaikymas kasdienybėje. Šio susitikimo metu paminėjome Lietuvos Respublikos Konstitucijos trisdešimtį. Džiugu, jog galėjome drąsiai klausti Seimo nario mus dominusių klausimų, susijusių su šalies politiniu gyvenimu. Parlamentaras visų maloniai išklausė ir atsakė dalindamasis savo, kaip politiko, patirtimi bei žiniomis. Šios diskusijos metu išsiaiškinome, kad Konstitucija reikia domėtis kiekvienam, nes tai svarbiausiais dokumentas, kurį turime ir kuris gina mūsų svarbiausias teises. Sutikimo pabaigoje visi diskusijos dalyviai buvome apdovanoti dovanomis: Konstitucija, sąsiuviniu, specialiu, Seimo ženklu pažymėtu parkeriu, saldainiais, o patys aktyviausi – puodeliais. Džiaugiamės prasmingai praleidę laiką ir padiskutavę svarbiais valstybei klausimais.
                                                                                                             Kamilė Kučinskaitė, IVG klasės mokinė