Išvyka į ūkininkų sodybą

Spalio 18 d. jaunųjų ūkininkų būrelio ,,Daigelis“ užsiėmimas vyko Sandros ir Kęstučio Petronių sodyboje. Sodybą puošia daugybė gėlių ir akmenų kompozicijų, todėl nuvykę pasigėrėjome gražiai tvarkoma aplinka. Šeimininkė Sandra parodė neseniai atvežtą didžiulį akmenį ir papasakojo, kaip jį ištraukė iš žemės specialia technika. Jaunieji ūkininkai susipažino ir su kita žemės ūkio technika ir įvairiais padargais.
Rudenį pats laikas pasirūpinti sėklomis, todėl prisirinkome gėlių: serenčių, levandų, gvaizdūnių, sėklų, kurias išdžiovinsime ir paruošime pavasario sėjai.
Po to apsilankėme tvarte, kuriame yra mažas veršelis ir didžiulis jautis. Jauniesiems ūkininkams ir tvarto gyventojams buvo ir smalsu, ir baisu, bet visiems patiko naujos patirtys.
Nuoširdžiai dėkojame ūkininkams S. ir K. Petroniams už puikią pažintinę ekskursiją. Renginys įtrauktas į 4K veiklas, o jo reikšmė apmąstyta mokiniams reflektuojant.
Būrelio ,,Daigelis“ vadovė Irena Veikšrienė