Saugaus eismo pamokėlė

Rugsėjo 28 d. pirmokus aplankė Rokiškio policijos bendruomenės pareigūnė Jolita Baltrūnienė.
  Susitikimo metu mažieji pradinukai mokėsi kelių eismo taisyklių: kaip saugiai pereiti gatvę, važiuojant automobiliu prisisegti saugos diržus, tamsiu paros metu taisyklingai nešioti atšvaitus, pakartojo važiavimo autobusu taisykles. Po to pareigūnė priminė, kodėl svarbu laikytis ir gero elgesio taisyklių klasėje, mokykloje, namuose ir viešose vietose. Vaikai parodė savo klasės taisykles ir paaiškino, kaip stengiasi jų laikytis.
Pareigūnė pirmokams padovanojo atšvaitukų, kuriuos pirmokėliai turėtų nešiotis ant drabužėlių, ir priminė, kodėl svarbu visada būti matomam. Mažieji mokinukai pasidžiaugė savaisiais atšvaitukais, kurie pritvirtinti įvairiose vietose prie kuprinių.
   Draugiškai atsisveikindama bendruomenės pareigūnė pažadėjo pavasarį mus vėl aplankyti kartu su policijos pagalbininku Amsu. Ačiū viešniai už prevencinę pamokėlę pirmokams.
                                                                                                                                            1 klasės mokytoja Ramutė Vaičėnienė