Integruotos pamokos netradicinėje erdvėje

     Rugsėjo 27 dieną II ir IVg klasių mokiniai dalyvavo išvykoje po Rokiškio rajoną.   
   Pirmiausiai mokiniai lankėsi Rokiškio krašto muziejuje. IIg klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Sūrio kelias“, kur susipažino su sūrio gaminimo technologijomis ir ragavo įvairių rūšių sūrių. IVg klasės mokiniai lankėsi parodoje ir apžiūrėjo Napoleono laikų mados kolekciją. Šią parodą į Rokiškį atvežė Aleksandras Vasiljevas, garsus rusų istorikas. Integruotoje rusų, istorijos ir lietuvių kalbos pamokoje mokiniai susipažino ir su garsia rusų asmenybe, ir su istoriniais faktais bei to laikotarpio aplinkybėmis.
       Vėliau mokiniai vyko į Ilzenbergo dvarą. Čia jie dalyvavo edukacijoje ,,Užkoduota kelionė po Ilzenbergo dvaro parką“.   Šiame užsiėmime prireikė ir istorijos, geografijos žinių, ir informacinių technologijų gebėjimų. Patys aktyviausi mokiniai buvo apdovanoti atvirukais su dvaro vaizdais.
Grįžome puikiai nusiteikę, nes pamokas praleidome turiningai ir gražioje rudens aplinkoje.
                                                                                       IIg ir IVg klasių auklėtojos Larisa Tichonova ir Kristina Ruzienė

spacer