Europos kalbų diena „Atverkime duris į Europos šalis“

      2022 metai – Europos jaunimo metai. Europos Sąjunga jauniems žmonėms suteikia daugybę galimybių keliauti, pažinti, mokytis ir sužinoti.
    Rugsėjo 23 dieną ir mūsų gimnazijos mokiniai per užsienio kalbų pamokas atvėrė duris į Europos šalis: Ispaniją, Italiją, Didžiąją Britaniją ir Ukrainą. Šią dieną mažiausieji mokiniai paminėjo itališkai dainuodami dainelę „Hello“, kiti žaidė proto mūšį, treti ieškojo informacijos, piešė ir kūrė projektinius darbelius pristatydami pasirinktas šalis.
    Taip pat mokiniai virtualiai bendravo su Saldus (Latvija) vidurinės mokyklos mokiniais. Susitikimo metu vieni kitiems prisistatė, kalbėjo, kodėl verta mokytis užsienio kalbų, dainavo gimtosiomis ir užsienio kalbomis.
Į kelionę po Europą mokinius lydėjo gidės Diana, Kristina, Larisa ir Ala.
                                                                                                                    Anglų kalbos mokytoja Ala Krasauskienė

spacer