Povilo Stumbrio knygos „Atodangos Notigalės skausmo spalgenų“ pristatymas Pandėlyje

  Rugsėjo 8 dieną gimnazijos šauliai, ateitininkai kartu su savo vadovėmis Rima Žėkiene ir Egle Glemžiene, kai kurie I ir IIIg klasių mokiniai dalyvavo knygos apie skaudžius mūsų krašto įvykius pristatyme Pandėlio kultūros namuose. Obelių Laisvės kovų muziejaus direktorius Valius Kazlauskas pristatė knygos autorių, pasakojo apie jų bendradarbiavimą ruošiant knygą apie Notigalėje žuvusius partizanus. Knygos autorius Povilas Stumbrys pasidalijo mintimis apie knygos išleidimą, dėkojo padėjusiems išleisti knygą, teikusiems medžiagą. Viena iš jų mūsų gimnazijos mokytoja Renata Kiburienė, kuri šio renginio metu skaitė knygos ištraukas. Knygos autoriui už nuoseklų darbą domintis krašto istorija ir jos įamžinimą knygoje dėkojo Pandėlio seniūnas Algirdas Kulys, Pandėlio klebonas Albertas Kasperavičius. Povilas Stumbrys pasidalijo savo idėja įamžinti žuvusių partizanų atminimą pastatant apžvalgos bokštą Notigalės aukštapelkėje. Mes tikime, kad ši puiki idėja bus įgyvendinta. Renginį paįvairino grupės ,,Obelija“ duetas. Po renginio visiems dalyvavusiems knygos autorius dovanojo knygą su autografu.

                                                                                             Mokytoja Violeta Karaliūnienė2

spacer