Rugsėjo pirmosios šventė

Nerūpestingai graži vasara, kaip ir dera, užleido vietą rudeniui, o jis kasmet prasideda ypatinga švente – Mokslo ir žinių diena, kviečiančia į atradimų, išbandymų, pažinimo pasaulį.
Į gimnaziją sugužėjusius mokinius, jų tėvelius, mokytojus sveikino ir atsakingai pažinimo keliu eiti, bendradarbiauti siekiant bendrų tikslų kvietė mokyklos direktorė Jūratė Kavoliūnienė, klebonas Albertas Kasperavičius, seniūnas Algirdas Kulys bei Rokiškio r. savivaldybės mero patarėjas Vytautas Saulis.
Ypatinga ši diena buvo visiems mokyklos bendruomenės nariams, o ypač pirmokams, kuriuos į šventę iškilmingai atlydėjo gražus abiturientų būrys.
Šventė tęsėsi klasėse, kuriose auklėtojos mokiniams surengė įsimintinas pirmąsias naujųjų mokslo metų pamokas.

Socialinė pedagogė Edita Zinkauskienė