Tradicinis buvusių mokinių susitikimas „Kelias į mokyklą“

    Liepos 30 d., prieš pat Onines, Pandėlio gimnazijoje vyko tradicinis buvusių mokinių susitikimas „Kelias į mokyklą“. Į renginį susirinko mokyklą baigę mokiniai netgi po 50 metų. Šventinėje programoje netrūko geros nuotaikos, prizų, šokių, pianinu atliekamų kūrinių, eilių ir net dainų.
Trečios klasės mokiniai (mokyt. Renata Kiburienė) susirinkusius pasveikino šokiu ,,Mano namai“, o ketvirtokai (mokyt. Ramutė Vaičėnienė) šoko valsą mokyklai – karalienei. Pianinu skambino Vilniaus Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokinė Viktorija Vorobjovaitė, eiles skaitė Fausta Kutraitė (mokyt. Violeta Karaliūnienė), daina susitikimą papuošė abiturientė Kornelija Petronytė (mokyt. Vilma Likienė).
Šventės metu, kurią vedė buvę mokiniai Renata Kiburienė, Eglė Glemžienė ir Andrius Palivonas, už teisingai atsakytus klausimus iš gimnazijos istorijos buvo galima laimėti vardinius Pandėlio gimnazijos rašiklius.
Buvę mokiniai gimnazijos pirmo aukšto koridoriuje galėjo apžiūrėti buvusios mokinės, dailės mokytojos Aušros Viduolienės autorinius dailės darbus.
Po šventės svečiai dalijosi prisiminimais, apsilankė gimnazijos muziejuje, vartė nuotraukų albumus, pasivaikščiojo prisiminimais kvepiančiais koridoriais, prisėdo savo buvusiose klasėse.
Gera sugrįžti ten, kur kvepia prisiminimais ir geromis emocijomis.

                                                      Mokytojos Renata Kiburienė, Vaiva Kubilienė, Eglė Glemžienė

spacer