Jaunųjų šaulių vasara

     Pandėlio gimnazijos jaunieji šauliai vasaros atostogų metu dalyvavo įvairiose veiklose.
Birželio 29 d. jie vyko į Panemunėlio, mažosios kultūros sostinės, renginio inscenizacijos ,,Valstybės vyrai Panemunėlyje“ generalinę repeticiją. Repeticijos metu organizacijos nariai sužinojo nemažai informacijos apie Panemunėlyje besilankiusius prieškarinės Lietuvos valstybės vadovus – prezidentą Antaną Smetoną ir ministrą pirmininką Juozą Tūbelį, turėjo galimybę pakartoti išmoktus rikiuotės elementus.
    Liepos 3 d., renginio dieną, jaunieji šauliai garbingai priėmė į Panemunėlį atvykusius svečius, dalyvavo Šv. Mišiose, pagerbė J. Katelės – Lietuvos kunigo, švietėjo atminimą.
Liepos 23 d. jaunieji šauliai dalyvavo Lietuvos patrioto, visuomenininko, tautodailininko, kraštotyrininko, projektuotojo, šaulio, 1941metų Birželio sukilimo dalyvio Leono Ernesto Juozonio 100-ųjų metinių paminėjimo renginiuose Pandėlyje, Juozonio gimtinėje, Geniškio II kaime, Krisiūnų sodyboje, Lydžiūnų kaime, vaišinosi gardžia medžiotojų sriuba, koše.
Liepos 30 d. jaunieji šauliai Pandėlio parke virė gardžią šaulišką košę šventės „Oninių belaukiant“ dalyviams, svečiams.
   Rugpjūčio 26-28 dienomis kuopos jaunasis šaulys Tomas V. kartu su kitais bendraamžiais iš A. Smetonos šaulių 5-osios rinktinės vyko į Lietuvos pajūrį. Karklėje jis dalyvavo akcijoje „DAROM prie JŪROS“, kurios metu tvarkė pakrantę – atliko kopų sutvirtinimo darbus. Po darbų vyko įvairios pramoginės programos, diskusijos, žaidimai, kūrybinės dirbtuvės.

                                                                                              Kuopos vadė Rima Žėkienė

spacer