Brandos atestatų įteikimo šventė

    Liepos 13d., penktadienį, gimnazijoje vyko Brandos atestatų įteikimo šventė. Ji prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo Pandėlio bažnyčios kunigas A. Kasperavičius.
Vėliau abiturientai, jų tėvai, artimieji ir draugai, mokytojai rinkosi gimnazijos aktų salėje. Čia abiturientus pasitiko nuoširdi tėvų paruošta kompozicija. Renginį vedė mokytoja Renata Kiburienė ir abituriento Arno tėvas A. Gurklys. Abiturientus sveikino ir gimnazijos direktorė Jūratė Kavoliūnienė, ir rajono vicemeras Tadas Barauskas, ir Pandėlio seniūnas A. Kulys, kunigas A. Kasperavičius. Rajono vicemeras Tadas Barauskas už lietuvių kalbos ir literatūros egzamino šimtukus įteikė asmenines dovanas Emilijai G. ir Kornelijai P..
Gimnazijos direktorė ir rajono vicemeras teikė abiturientams Brandos atestatus, padėkas už gerą mokymąsi, aktyvią veiklą. Abiturientus sveikino tėvai, artimieji ir draugai, grojo saksafonistas Gvidas.
Pasibaigus šventei, abiturientai fotografavosi, dalijosi įspūdžiais, ateities planais.
                                                                                 IVg klasės auklėtoja V. Danienė

spacer