8 ir IIg klasių mokslo metų užbaigimas

    Birželio 16-17 dienomis 8 ir IIg klasių mokiniai vyko į sodybą „Brazylija“, kurioje užbaigė mokslo metus.
    Visą dieną netilo kamuolio dūžiai, badmintono rakečių aidas bei teniso žaidynių maratonas. Mokiniai žaidė ir klasėmis, ir mišriomis komandomis, taip stiprindami klasių bendrystę. Atsipūsti leido ir geras oras bei pasivažinėjimai vandens dviračiais Dviragio ežere. O vaikinų klegesys, čiuožiant vandens čiuožykloje, girdėjosi turbūt ir kitoje ežero pakrantėje. Mokinių staigmena auklėtojoms – tortas „Kitais metais būsim geresni“- tapo ne tik draugišku vakariniu pasigardžiavimu, bet ir užtvirtino klasių draugystę.
Vakarą užbaigė mokinių surengta diskoteka ir ilgas vakarojimas. Vasaros atostogų pradžia įskaityta!

                                                                                 Klasių auklėtojos V. Kubilienė, E. Zinkauskienė

spacer