Pradinukų mokslo metų užbaigimo šventė

    Kuprinės, knygos, sąsiuviniai, pieštukai, parkeriai jau ilsisi namuose. Prie mokyklos šviesu ir šilta nuo priešmokyklinukų, pirmokų, antrokų ir trečiokų linksmo klegesio. Birželio 9 d. jiems paskutinė mokslo metų diena. Visi laukia šventės ,,Sveika, Vasara!”
Trečiokų šokis pagal pačių įdainuotą įrašą ,,Mano namai“ sutelkė susirinkusiųjų dėmesį į balionais išpuoštą mokyklos kiemelį. Juos šventei padovanojo trečiokės Gustės K. mama Eva Kanopeckienė. Ačiū jai.
   Gimnazijos direktorė Jūratė Kavoliūnienė ir pavaduotoja ugdymui Alia Melvydienė negailėjo padėkų ir gražiausių linkėjimų mokiniams, pasiekusiems aukščiausią žinių įvertinimą šiais mokslo metais. Pagyrimo raštais apdovanoti Beatričė Š. (2 kl.), Martinas M. (2 kl.), Faustėja P. (3 kl.), Saulė S. (3 kl.), Monika R. (3 kl.). Rokiškio švietimo cento diplomas įteiktas Majui J. (3 kl.) už dalyvavimą rajoninėje trečių klasių mokinių matematikos olimpiadoje ir laimėtą antrąją vietą.
Gimnazijos vadovai taip pat džiaugėsi mokytojų kūrybiškumu, aktyvumu, atsidavimu mokiniams ir darbui.
    Neliko nepastebėti ir tie, kurie visus metus labai stengėsi, bet pritrūko vieno ar dviejų žingsnelių iki puikaus rezultato. Akvilę G. (1 kl.), Joną K., (1 kl.), Gabrielę B. (1 kl.), Domantą Š. (1 kl.), Mindaugą P. (2 kl.), Akvilę R. (2 kl.), Nojų K. (2 kl.), Gabrielę S. (2 kl.), Jorę Č. (3 kl.), Majų J. (3 kl.), Lėją Z. (3 kl.) ir Robertą V. (3 kl.) padėkomis apdovanojo pradinių klasių mokytojų metodinės grupės pirmininkė Renata Kiburienė.
   Visiems susirinkusiems Pandėlio UDC teatrinės raiškos studijos mažieji artistai, vadovaujami mokytojos Sonatos Babickienės, padovanojo nuotaikingą spektaklį apie Pepės Ilgakojinės nuotykius mokykloje ir džiaugsmingai išlydėjo sportiškai pasitikti vasaros atostogas prie Kupiškio marių varžybose ,,Sportas valdo!“.
Sporto varžyboms vadovavo mokytoja Renata Kiburienė. Nuotaikinga mankšta padėjo visiems tinkamai pasiruošti ir varžytis dėl greičiausio, vikriausio, stipriausio, ištvermingiausio, taikliausio ir draugiškiausio mokinio diplomų. Kupiškio piliakalnio papėdėje pirmieji prie starto linijos stojo tie, kuriems labiausiai patinka bėgti. Jiems reikėjo kuo greičiau pasiekti piliakalnio viršūnę ir finišuoti prie    „Dviejų milžinų“. Nugalėtoju tapo Dominykas P. (3 kl.).
      Kitos rungtys vyko vaikų žaidimų ir treniruoklių aikštelėje, kuri įrengta ant marių kranto. Visus vaikus tikrai „užvaldė“ sportas. Jie rinkosi rungtį, kuri jiems labiausiai patiko, ir atkakliai kovojo. Vikriausiojo diplomas buvo įteiktas antrokui Dominykui J. (2 kl.), stipriausiojo diplomu džiaugėsi Mindaugas P. (2 kl.), ištvermingiausiuoju buvo pripažintas pirmokas Danas R. (1 kl.), o taikliausiąja tapo Lėja Z. (3 kl.). Draugiškiausio mokinio diplomu buvo apdovanota Gabrielė B. (1 kl.). Kiekviena klasė taip pat gavo padėkas už aktyvų dalyvavimą šventėje.
Išsidalinę diplomus, pontoniniu tiltu visi patraukė į salą, vadinamą Uošvės liežuviu. Jaukiai įsitaisę, mokiniai skaniai pietavo, dalijosi įspūdžiais ir planavo vasaros atostogų pramogas ir darbus.
                                                                        Geros ir linksmos vasaros!

                                                                                        Mokytojos Irena Putkienė ir Renata Kiburienė 

spacer