Projektas „Vasaros orų prognozė“

     3 klasės mokiniai mokslo metus užbaigė dalyvaudami anglų kalbos ir pasaulio pažinimo projekte ,,Vasaros orų prognozė“. Birželio 6 – 7 dienomis, per integruotas šių mokomųjų dalykų pamokas, pasiskirstę poromis, jie turėjo pasiruošti ir išradingai pristatyti orų prognozę lietuvių ir anglų kalbomis.
    Projektų pristatymo dieną mokiniai jautėsi sunerimę, kartojosi pasiruoštus tekstus, derinosi aprangą, kitas papildomas detales ir priemones. Simboliniame TV ekrane orų prognozės pristatymą pradėjo Kakė Makė, Netvarkos Nykštukas ir žymusis orų pranešėjas Naglis Šulija. Vėliau vaikų išradingumui ir kūrybiškumui nebuvo ribų. Paaiškėjo, kad ši vasara bus karšta, saulėta, bet kartais lis lietus, griaus perkūnija, bus rasa ir, žinoma, bus galima maudytis.
Projektinį darbą „Vasaros orų prognozė“ užbaigė nuotaikingas mokytojų Renatos Kiburienės ir Alos Krasauskienės orų prognozės pristatymas. Smagios vasaros!

                                                                                            Anglų kalbos mokytoja Ala Krasauskienė

spacer