Ekskursija į Vilnių

      Birželio 7 dieną 7 ir Ig klasės mokiniai vyko į Vilnių.
   Pirmiausiai mokiniai lankėsi Valdovų rūmuose. Čia jie grožėjosi atkurtais istoriniais vėlyvosios gotikos, renesanso ir ankstyvojo baroko reprezentaciniais interjerais, susipažino su rūmų raidos maketais, gausiais radiniais, lobyno sale.
      Vėliau ekskursijos dalyviai vyko į Vilniaus senamiestį: pabuvojo Aušros vartuose, prie Prezidentūros, Šv. Onos bažnyčios, vaikščiojo Bernardinų parku, Užupio gatvėmis, Katedros aikštėje.
Vilniaus zoologijos sode „Zoopark“ vyko edukacija „Kitas kampas: gyvūnai iš apačios“. Šiame zoologijos sode yra beveik 90 gyvūnų rūšių – apie jas mokiniai sužinojo daug įdomių faktų. Taip pat mokiniai turėjo galimybę susipažinti su gyvūnais iš arčiau, pamaitinti juos specialiai ruošiamu maistu.
     Po edukacijos mokiniai rinkosi pramogas „Akropolyje“.
                                                        7 ir Ig klasių auklėtojos Rima Žėkienė ir Larisa Tichonova

spacer