Žygis „Radvilų keliais“

       Pandėlio gimnazijos jaunieji šauliai birželio 4-5 dienomis vyko į Biržus, kur dalyvavo pėsčiųjų žygyje „Radvilų keliais“. Per dvi dienas jaunieji šauliai pėsčiomis nuėjo 30 kilometrų, o Šarūnas su Ramūnu net 40.
     Keliaudami po Biržų kraštą dvi dienas jaunieji šauliai susipažino su šiuo kraštu, jo istorija, gerbtinomis vietomis. Žygiuodami mokiniai sutiko daug malonių įvairaus amžiaus žygeivių, vietinių gyventojų. Vienas pakeliui sutiktas gyventojas sutiko jaunuosius šaulius pamokyti pjauti žolę dalgiu.
Didelis išbandymas tapo staiga atšilęs oras – juk esant dideliam karščiui žymiai sunkiau keliauti.
      Esame dėkingi Lietuvos Krašto apsaugos savanorių pajėgų 509-osios kuopos kariams savanoriams, Lietuvos Šaulių sąjungos Stepono Giedriko – Giriečio Biržų 501-osios kuopos šauliams, kurie suteikė patalpas nakvynei, rūpinosi mūsų saugumu.
                                                                                                Kuopos vadė Rima Žėkienė

spacer