Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada

        Gegužės 28 d., šeštadienį, Vilniuje vyko Lietuvos pradinukų (3-4 klasių) matematikos olimpiada, kurią rengia ,,Gabiųjų mokinių akademija”. Olimpiada vyko Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete. Džiugu, kad kartu su dar dviem rajono mokiniais iš „Ąžuoliuko” dalyvavo ir mūsų gimnazijos 4 klasės mokinys Deimantas T.. Jis buvo pakviestas kiek vėliau nei kiti, nes nuo I-osios vietos laimėtojo atsiliko tik vienu tašku. Pernai, būdamas trečiokas, Deimantas užėmė I-ąją vietą ir taip pat atstovavo rajonui respublikinėje olimpiadoje.
Džiaugiamės ir didžiuojamės Deimanto matematikos pasiekimais tiek rajoninėse, tiek respublikinėse olimpiadose.

                                                                                          4 klasės mokytoja Ramutė Vaičėnienė

spacer