Švęskime Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną

      1904 m. gegužės 7 d., po 40 metų trukusio lietuviškos spaudos lotyniškais rašmenimis draudimo, carinė valdžia pasidavė ir paskelbė lietuviško žodžio laisvę. Todėl neatsitiktinai gegužės 7-ąją kasmet švenčiame Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Mūsų gimnazijos penktokai buvo pirmieji, dalyvavę Rokiškio krašto muziejaus edukaciniame – orientaciniame žaidime ,,Atrask ir sužinok“. Mokiniai susipažino su spaudos draudimo laikotarpiu, su muziejuje saugomomis išskirtinėmis knygomis ir periodiniais leidiniais, ieškojo paslėptų „taškų“ ir atliko įvairias praktines užduotis. Aktyviausi dalyviai Emilija, Kajus T., Aja buvo apdovanoti prizais.
                                                                               Mokytoja Violeta Karaliūnienė

spacer