Bėgimo varžybos J. Pipynės taurei laimėti

Balandžio 28d. Pandėlio gimnazijos mokiniai vyko į A.Dauguviečio parke (Biržai) vykusias bėgimo varžybas, skirtas lengvaatlečio Jono Pipynės taurei laimėti. Varžybose dalyvavo 786 bėgikai.
    Varžybose puikiai sekėsi V-oje grupėje (2007-2008 metais gim.) besivaržančioms mergaitėms. 800 metrų bėgimo nuotolyje pirmąją vietą iškovojo Brigita Č., trečiąją Martyna L.. VII-oje grupėje (2003-2004 metais gim.) 1500 metrų distancijoje besivaržančiam Arnui I. atiteko antroji vieta.
Nedaug iki medalių trūko ir Nedui M., Dominykui K., Ajai T. – iškovotos ketvirtosios vietos. Visi bėgimo dalyviai apdovanoti atminimo medaliais.
   Džiugu, kad gimnazijos mokiniai padeda vieni kitiems. Komandos narei patyrus traumą atsirado tokių, kurie nešė ją pasikeisdami iki autobuso. Tai gražaus, kilnaus elgesio pavyzdys.
                                                                                     Fizinio ugdymo mokytoja Rima Žėkienė