Atvirų durų diena Rokiškio profesinio mokymo centre

Balandžio 26 d. I-IVg kl. mokiniai dalyvavo atvirų durų dienoje Rokiškio profesinio mokymo centre.
Mokinius pasitiko ir profesinio mokymo centro mokymo bazes parodė mokytoja Dovilė Galinienė. Socialinė pedagogė Silvija Piestinienė supažindino su mokymo programomis, paklausiausiomis specialybėmis. Čia ruošiami automobilių mechanikai, suvirintojai, šaltkalviai, apdailininkai, virėjai, apskaitininkai, siuvėjai, socialinio darbuotojo padėjėjai, vizažistai. Besimokantiems mokama iki 120 eur. mėnesio stipendija, yra bendrabutis, o kelionė į mokyklą apmokama.
    Mokymo centras vykdo ir ,,Erazmus“ programą. Neseniai profesinio mokymo centro mokiniai lankėsi Italijoje ir mokėsi jūros gėrybių patiekalų gamybos. Būsimieji virėjai mokinius pavaišino skaniu desertu. Mokymo centre besisvečiuojantys mokiniai pasikalbėjo ir su Pandėlio gimnaziją baigusiais mokiniais: Kamile, Silvija ir Mykolu, kurie džiaugėsi įdomiu mokslu.
                                                                                                                         Mokytoja Eglė Glemžienė