Tradicinis susitikimas

Liepos 24d. Pandėlio gimnaziijoje vyko tradicinis buvusių mokinių susitikimas ,,Sugrįžk į mokyklą”. Visus susirinkusius sveikino gimnazijos direktorė Jūratė Kavoliūnienė, Pandėlio miesto seniūnas Algirdas Kulys. Dainas skyrė buvusios mokinės, sesės Gabija ir Kristina Citavičiūtės. Į prisiminimus palydėjo meninį pasirodymą sukūrę buvę ir esami mokiniai, mokytojai, mokinių tėvai. Prisiminimais dalinosi jubiliejinių laidų atstovai. Sentimentai, nuoširdumas ir gera nuotaika tikrai privertė visus nors trumpam sugrįžti į mokyklą.

Renata Kiburienė