Birželio sukilimo 80-mečio paminėjimas Obeliuose

   Birželio 23 dieną Pandėlio gimnazijos jaunieji šauliai dalyvavo Birželio sukilimo 80-mečio paminėjimo renginiuose Obeliuose.
    Obelių Laisvės kovų istorijos muziejuje jaunieji šauliai aplankė eksponuojamą ginklų parodą, dalyvavo stendo muziejaus kieme pristatyme, klausėsi LR VRM Reprecentacinio pučiamųjų orkestro ir vokalistės Rasos Serra meninės programos „Eina saulelė“. Taip pat šauliai pabuvojo partizanų bunkeryje, bendravo su bendraamžiais iš Biržų, atvykusiais baikeriais, renginio dalyviais.
Vėliau vyko iškilminga eisena Obelių miestelio kapinių link prie paminklo 1941 m. Birželio sukilėliams ir sovietinio teroro aukoms atminti. Čia buvo organizuotas minėjimas.
   Grįžę jaunieji šauliai apžiūrėjo muziejuje eksponuojamą Gurijaus Kateščenkos kūrybos parodą „Gyvenimo vėjai“. Gurijus – paminklo 1941 m. Birželio sukilėliams ir sovietinio teroro aukoms atminti autorius. 

                                                                                               Kuopos vadė Rima Žėkienė

spacer