Antrokų pramogos prie Kupiškio marių

       Antrokai paskutinę mokslo metų dieną vyko prie Kupiškio marių. Mokiniai užlipę į Aukštupėnų piliakalnį grožėjosi Kupiškio apylinkių gamtovaizdžiu. Kupiškio marių saloje įkurtame „Uošvės liežuvio“ dendrologiniame parke pradinukai bandė atpažinti jau žinomus augalus, susipažinti su dar nematytais. Šalia esančioje sporto aikštelėje galėjo dar kartą išbandyti savo jėgas, ištvermę ir sportiškumą.
    Didžiausia staigmena laukė vos tik prisėdus pietauti. Antrokus aplankė visų vaikų labai mylima Kakė Makė, kuri ir pranešė žinią, kad visi sėkmingai baigė antrą klasę. Kartu su Kake Make antrokai šoko, dainavo, žaidė įvairius žaidimus. Vėliau mokiniams buvo įteikti pagyrimo raštai, padėkos.
Šventės įkarštyje netikėtai pasirodė Kupiškio policijos komisariato darbuotojos, kurios vaikams priminė saugaus elgesio taisykles prie vandens telkinių, maudantis, važiuojant dviračiu. ,,Drumbacelės“ mankšta, Skaistės gimtadienis kartu su Kake Make ir policininkėmis suteikė daug juoko ir gerų emocijų.
        Šventė baigėsi maudynėmis Kupiškio marių paplūdimyje. Linksmi ir laimingi mokiniai grįžo namo.

                                                                                     2 klasės mokytoja Renata Kiburienė

spacer