Pradinukų dainelių šventė

Birželio 8d. vyko jau tradicija tapusi rajoninė ( nuotolinė) pradinių klasių mokinių dainelių šventė ,,Skambėk, dainele‘‘. Savo dainelių video įrašus pristatė 11 pradinukų grupių ir kolektyvų. Pandėlio gimnazijai atstovavo ir dainelės pristatė antros klasės mokinių grupė ,,Pro“ (vadovė – mokytoja Renata Kiburienė) ir trečios klasės kolektyvas ,,Pandėlio trečiokai“ (vadovė – mokytoja Ramutė Vaičėnienė).
Antrokai atliko ir video klipą paruošė pagal V. Bareikio dainą ,,Aš nepamesiu savo dainos“, o trečiokai dainavo I.Šeduikienės ,,Svarbiausi žodžiai“.
Renginio organizatoriai dėkojo dalyviams už dalyvavimą, kūrybiškumą, gebėjimą suteikti mokiniams dainavimo džiaugsmą.

Mokytoja Renata Kiburienė