Paskaita ,,Biudžetas. ,,50-30-20” taisyklė gaunamoms pajamoms”

Birželio 2d. gimnazijos IIg klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje paskaitoje ,,Biudžetas. ,,50-30-20” taisyklė gaunamoms pajamoms”. SEB banko atstovė Valerija Pankevič supažindino su terminu ,,biudžetas” ir supažindino su viena pagrindinių jo valdymo taisyklių, tai yra ,,50-30-20” taisykle, kurią galima taikyti nepriklausomai nuo pajamų ar amžiaus.
      Kartu su atstove mokiniai aptarė taupymo svarbą ir kitus finansinio raštingumo dalykus. Taip pat buvo pateikta pavyzdžių, kaip vadovaujantis šia taisykle galima susitaupyti pinigų ir jaustis saugesniems.
     Ši paskaita yra glaudžiai susijusi su gimnazijoje vykdomo tarptautinio ,,Erasmus+” projekto tema, todėl tai buvo puiki galimybė pagilinti ir praplėsti savo žinias.
                                                                                                  Mokytoja Kristina Ruzienė