SPRENDIMAS DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO BIRŽELIO 1-23 D.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. gegužės 26 d. nutarimu Nr. 385 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr.1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo “ pakeitimo “ 13.2 ir 13.4 papunkčiais, remiantis Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. gegužės 31 d. įsakymu Nr. AV-576 „Dėl ugdymo Rokiškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas“, gimnazijoje ugdymo procesas organizuojamas taip:
    1.Pagrindinio ugdymo programa 5-8, I-IIg klasėse ir vidurinio ugdymo programa IIIg klasėje birželio 1-14 d. vykdoma NUOTOLINIU būdu.
    2.Birželio 15-16 d. klasių auklėtojos organizuoja kultūrines pažintines veiklas:
          15 d. – 5,6,7,8 klasės;
          16 d. – I,II,III g klasės.
   3. Birželio 17-23 d. KASDIENINIU mokymo proceso organizavimo būdu vyksta pamokos 5-8,I-IIIg kl. mokiniams, nepasiekusiems Bendrosiose programose numatyto patenkinamo lygio, turintiems mokymosi spragų.
   4.Organizuojant kultūrines pažintines veiklas, mokantis kasdieniniu mokymo proceso organizavimo būdu užtikrinamos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos vadovo nustatytos asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitos būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygos.
                                                                              Direktorė                          Jūratė Kavoliūnienė