Akcija ,,Gerumo lašelis”

Pandėlio gimnazijos pradinių klasių mokiniai prisijungė prie akcijos ,,Gerumo lašelis”, kuri skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Tai paramos akcija, skirta vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Renginio globėja – Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.
        1-3 kl. mokiniai žiūrėdami filmukus susipažino su sergančių vaikų problemomis. Gegužės 19 d. 4 kl. mokiniai surengė aitvarų akciją ,,Dangaus šyspena”, rašė linkėjimus sergantiems vaikams, gamino aitvarą ir skraidino jį nuo mokyklos kalniuko.
      Mokiniai video įraše reklamavo Lietuvos vaikų vėžio asociacijos ,,Paguoda” trumpąjį telefono numerį finansinei paramai gauti. Video įrašą (https://www.facebook.com/104517788466055/videos/804642547083191/) galite palaikyti patiktuku, o auką sergantiems vaikams skirti trumpuoju numeriu 1490.
Birželio 1 d. 15 val. vyks baigiamasis akcijos ,,Gerumo lašelis“ renginys, kuris bus transliuojamas Seimo ,,Youtube” kanale.

Tikybos mokytoja Eglė Glemžienė