Paskutinio skambučio šventė

Gegužės 21d., penktadienį, gimnazijoje vyko Paskutinio skambučio šventė. Prieš pamokas abiturientus prie papuoštų vėjo malūnėliais mokyklos laiptų pasitiko IIIg klasės mokiniai ir mokytojai. Čia juos sveikino renginio vedėjai Kornelija P. Ir Vakaris P.. Taip pat buvo įteikti ir simboliniai varpeliai. Skambant mokykliniam skambučiai abiturientai sugužėjo į savo klasę – čia jiems vyko paskutinės pamokos, kurias vedė pirmosios mokytojos, klasės auklėtoja.
      Po pamokų abiturientai, mokytojai, tėvai rinkosi į mokyklos stadioną, kuriame, laikantis karantino reikalavimų, vyko šventinis renginys. Abiturientus pasveikino ir sėkmės linkėjo gimnazijos direktorė Jūratė Kavoliūnienė, mama Eglė Glemžienė, vienuoliktokai, dainavo IIg klasės mokinė Liepa D..
Renginio metu kalbėjo ir abiturientai. Jie dėkojo tėvams, mokytojams, klasės auklėtojai, perskaitė testamentą, perdavė mokyklos raktą IIIg klasės mokiniams. Abiturientų tėvai įteikė savo vaikams po aitvarą.
     Šventinio renginio pabaigoje vienuoliktokai dovanojo abiturientams gėlių, tortą.
                                                                                         III g klasės auklėtoja Virginija Danienė