Pauliaus Širvio 100-osioms gimimo metinėms skirtas jaunimo skaitymo konkursas ,,Mėlyna paukštė“

Meninio skaitymo konkursą ,,Mėlyna paukštė“ organizuoja VŠĮ Visuomeninių iniciatyvų paramos fondas kartu su viešąją įstaiga ,,Baltijos projektų ir leidybos centras“. Rokiškio rajono mokyklos kviečiamos dalyvauti kaip partneriai. Mūsų gimnazija irgi prisijungė prie šio projekto. Įvyko pirmasis renginys – meninio skaitymo konkursas I-IVg klasių mokiniams. Labai džiaugiamės, kad vyresnieji mūsų gimnazistai pasirinko poeto, gyvenusio ir dirbusio Pandėlyje, Pauliaus Širvio eilėraščius ir puikiai perteikė nuotaiką, pasakojo istoriją. I- ąją vietą komisija (gimnazijos lietuvių kalbos mokytojos V.Danienė, V.Baužienė, V.Karaliūnienė) skyrė IVg klasės mokinei Silvijai K., II – oji vieta atiteko Ig kl. mokiniui Titui G., o IIg kl. mokinė Liepa D. ir Ig kl. mokinys Arminas pasidalijo III – ąją vietą. Sveikiname nugalėtojus! Jūsų laukia tolesnis etapas – meistriškumo kursai su Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojais.
                                                                                                  Mokytoja Violeta Karaliūnienė