Meninio skaitymo konkursas

Sausio 25 dieną gimnazijoje įvyko meninio skaitymo konkursas. Jame nuotoliniu būdu varžėsi 5-8 klasių ir I-IVg klasių mokiniai. Komisija (gimnazijos lietuvių kalbos mokytojos V.Danienė, V.Baužienė, V.Karaliūnienė) įvertino skaitovus. 5-8 klasių mokinių grupėje I – ąją vietą iškovojo 6 kl. mokinė Ugnė T., II –ąją vietą laimėjo 7 kl. mokinė Fausta K. ir šeštokė Augustė G., III- ąją vietą užėmė penktokė Austėja G. Vyresniųjų grupėje I – ąją vietą komisija skyrė dviems mokiniams – Ig kl. mokiniui Titui G. ir IVg kl. mokinei Silvijai K. II-ąją vietą laimėjo IIg kl. mokinė Gabija D., o III – ąją Ig kl. mokinys Arminas Z. Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės rajono konkurse!
                                                                                                                  Mokytoja Violeta Karaliūnienė